China Hoge Waisted-Yogabeenkappen fabrikant
Contacteer ons

Contact Persoon : Erica

Telefoonnummer : 13790721600

Free call

Guangzhou Miqi Apparel Co., Ltd.

Adres : Nr 201, die 2, Nr 38, Xinshi-Road, Junhe Subdistrict, Baiyun-District, Guangzhou, Guangdong, China bouwen
Factory Adres : Nr 201, die 2, Nr 38, Xinshi-Road, Junhe Subdistrict, Baiyun-District, Guangzhou, Guangdong, China bouwen
Werktijd : 9:00-18:00(Beijing tijd)
Zakelijke telefoon : 020--26273771(Verwerkingstijd)   86--13790721600(Niet Verwerkingstijd)
Free call Video chat

Contactpersoon

  • Mrs. Erica
  • Functie : Sales Director
  • Zakelijke telefoon : 13790721600
  • Miss. Jayzmine
  • Functie : Sales
  • Zakelijke telefoon : 13417057114
  • WHATSAPP : 13417057114
  • WeChat : sasanqua02
  • E-mail : jayzmine@miqiapparel.com
  • Miss. Iris
  • Functie : Sales
  • Zakelijke telefoon : 13060838046
  • WHATSAPP : 13060838046
  • WeChat : 13060838046
  • E-mail : Iris@miqiapparel.com
  • Miss. Olivia
  • Functie : Sales
  • Zakelijke telefoon : 15812494757
  • WHATSAPP : 15812494757
  • WeChat : 15812494757
  • E-mail : sales-o@miqiapparel.com
  • Miss. Crystal
  • Functie : Sales Executive
  • Zakelijke telefoon : 18617379913
  • WHATSAPP : 18617379913
  • WeChat : 18617379913
  • E-mail : crystal@yumeiapparel.com
  • Mr. Season
  • Functie : Sales Executive
  • Zakelijke telefoon : 13929527612
  • WHATSAPP : 13929527612
  • WeChat : 13929527612
  • E-mail : Season@miqiapparel.com
  • Miss. Winnie
  • Functie : Sales
  • Zakelijke telefoon : 15915603462
  • WHATSAPP : 15915603462
  • E-mail : sales-w@miqiapparel.com
  • Miss. Amy
  • Functie : Sales
  • Zakelijke telefoon : 15918691255
  • WHATSAPP : 15918691255
  • E-mail : amy@yumeiapparel.com
  • Miss. Luna
  • Functie : Sales
  • Zakelijke telefoon : 13660253791
  • WHATSAPP : 13660253791
  • WeChat : 13660253791
  • E-mail : Luna@miqiapparel.com